چرا نوین بگ را انتخاب کنیم

معمولا برای خرید هر محصولی دو فا کتور تاثیر گذارترین می باشد.

به زعم کارشناسان ابتدا کیفییت ممتاز و سپس قیمت بهینه دو عامل اصلی تعیین کننده در جهت تصمیم گیری خریدار می باشد.

نوین بگ با داشتن یک دهه تجربه مفید در زمینه تولید این محصولات با دستگاه آلات تمام اتوماتیک و همچنین کارشناسان خبره در امر تولید ، چاپ و بسته بندی ، اکنون با به روز رسانی دستگاه آلات خود توانسته کیفیت خود را تا حد ممکن بالا برده تا بتواند در این بازار رقابتی حرفی برای گفتن و اندامی برای عرضه کردن داشته باشد. به علاوه این شرکت از ابتدای فعالیت خود تا کنون تنها محصولات خود را از پارچه های تولید شده در کارخانه بافتینه که بزرگترین و بهترین تولیید کننده این پارچه ها در سطح خاورمیانه می باشد ، تولید کرده است ؛ که همین موضوع باعث تفاوت چشمگیر محصولات این شرکت با دیگر همکاران شده است.

ثانیا به دلیل وجود امکانات تولیدی لازم و کافی در این شرکت  ، همانند دستگاه های برش مختلف ، چاپ تمام اتوماتیک ، دستگاه های پرس و دوخت اتوماتیک و … هزینه های جانبی تولید محصولات ، کاهش پیدا کرده و باعث تنزل قیمت های خروجی این شرکت می شود.

۲٫تفاوت خدمات و تبلیغات از دیدگاه متخصصین :

امروزه تبلیغات نیز به موازات سایر علوم ، پیشرفت کرده و به یک امر تخصصی مورد نیاز تمام تولید کنندگان ، فروشندگان و … تبدیل شده است.

بسیاری از محصولات که اکنون تحت عنوان تبلیغات ارائه میشود ، در حقیقت تبلیغات نبوده و خدمات می باشند.انواع نایلکس ها و نایلون ها و ساک های مقوایی که به هر شکل و با هر رنگ و طرح که به عنوان تبلیغات همراه کالاهای فروخته شده در اکثر فروشگاه ها به مشتریان عرضه می شود در واقع خدماتی است که این فروشگاه ها ارائه می دهند و به نوعی وظیفه آنها تلقی می شود.

دلیل آن هم این است که تاریخ مصرف این کیسه ها تا درب منزل مشتریان بوده و به دلیل عدم کیفیت مطلوب و نداشتن زیبایی ظاهری لازم و استحکام مورد نظر ، بعد از حمل اجناس مشتریان تا درب منزل ، به عنوان کیسه زباله راهی سطل زباله خواهد شد.

ولی ساک های دستی از جنس پارچه های سوزنی ( یا بدون بافت ) طبق برآورد های انجام شده بین ۸ تا ۱۸ ماه ، برای شما تبلیغاتی ماندگار و موثر در سطح شهر ، به ارمغان خواهد آورد.که این تبلیغات برای مصارف روزمره مردم اعم از حمل ظروف غذا ، خرید نان ، کتاب ، لوازم مورد نیاز در طی روز و … در سطح شهر به رویت  عموم خواهد رسید.

قابل ذکر است این محصول قابل شستشو بوده و چاپ آن نیز پس از شستشو از بین نخواهد رفت.

بدین ترتیب تاریخ مصرف این جنس از ساک های دستی بسیار بیشتر از انواع مشابه نایلونی ، مقوایی و … می باشد.

۳٫کیفیت محصولات

ملاک تشخیص کیفیت در این محصولات ۳ مورد میباشد :

۱٫جنس پارچه

۲٫نحوه تولید و دوخت انجام شده که منجر به استحکام نهایی محصول می شود.

۳٫چاپ انجام شده و دوام رنگ آن

در مورد جنس پارچه : همانطور که پیش تر ذکر شد تنها پارچه مصرفی این شرکت ، محصولات کارخانه بافتینه یعنی بهترین ، اولین و بزرگترین کارخانه تولید منسوجات بی بافت در خاورمیانه می باشد.

گرماژ این پارچه ها از ۳۸ تا ۱۱۰ گرم متغییر بوده و با توجه به نیاز مشتری قابل تولید می باشد.

در مورد نحوه تولیید و دوخت :

تمامی دوخت های انجام شده بر روی این پارچه ها از مرحله اول تا آخر به صورت دوخت آلترا سونیک یا فرا صوت می باشد که جدیدترین نوع دوخت برای مواد بر پایه  پ.پ مانند پارچه های بدون بافت ، سپرهای ماشین ، تزئینات اتومبیل و کلا مواد پلاستیکی می باشد، که حتی دوختی محکم تر از دوخت با چرخ خیاطی را فراهم می کند.

قطعات دوخت آلتراسونیک این شرکت از بهترین و مرغوب ترین قطعات موجود در بازار تهیه و استفاده شده است.

به عنوان مثال بعد از انجام آزمایش استحکام بر روی یک نمونه ساک دستی ۶۰ گرم با دسته موزی توانسته ایم تا ۱۲ کیلوگرم بار ناهمگون را در آن انباشته و در حالت دویدن نیز مورد استفاده قرار دهیم ، که همین آزمایش برای ساک فوق با دسته زنبیلی (لوپ) تا ۱۵ کیلوگرم مقاومت را نتیجه می دهد.

طبیعتا افزایش گرماژ پارچه باعث افزایش استحکام نهایی خواهد شد.

در مورد چاپ :

مجموعا چاپ بر روی این جنس از ساک های دستی به دو روش سیلک و فلکسور انجام می شود.

چاپ سیلک دارای معایب بسیاری از جمله سرعت پایین به دلیل نیاز به خشک شدن ، بوی بسیار نامطبوع به دلیل استفاده از حلالی به نام ریتارد و کیفیت پایین به دلیل استفاده از دست در حین چاپ می باشد.

اما چاپ این شرکت از نوع فلکسور می باشد که نه تنها معایب فوق را ندارد بلکه علاوه بر سرعت تولید بسیار بالا (در حدود ۵۰ هزار عدد در روز) به دلیل استفاده از مرکب به جای رنگ و همچنین استفاده از کلیشه های ژلاتینی با طول عمر بالا  دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به چاپ سیلک می باشد و ماندگاری بسیار بیشتری بر روی این جنس پارچه داشته تا جایی که بعد از ۲ یا ۳ مرحله شستشو نیز از بین نمی رود ، زیرا قبل از انجام این گونه از چاپ ، تمامی ساک ها طی فرآیندی در دو مرحله جرقه گیری شده و به دلیل از بین رفتن الکتریسیته ساکن انباشته شده بر روی آنها  چسبندگی مرکب بسیار بالاتر می رود.

قابل ذکر است این شرکت توانایی تولید روزانه بیش از ۵۰ هزار عدد ساک دستی را دارد.